Turbo Shot

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Turbo Shot indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Turbo Shot ile akıllı cihazınızda nefes kesen bir deneyim yaşamaya hazır olun. Turbo Shot, bulmacalarla dolu yukarıdan aşağıya bir macerayı, oynaması ücretsiz tek oyunculu ve PvP içeriğinin düzenli sezonlarında oynanan heyecan verici silah tabanlı dövüşle birleştiriyor. Burada taktiksel becerilerinizi kullanmak için oyunda sunulan öğeleri değerlendirmeye odaklanın. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Turbo Shot sayesinde, akıllı cihazınızda heyecan verici bir macera içerisinde yer alabilirsiniz.

Pimlott-4'ün uzak dünyasında herkes Stinchcorp için çalışıyor. Ancak kardeşler Skylar ve Jin, kötü Dr. Stinchcomb'un şirketi Blerph'leri kaçırmak ve doğal çevreyi sömürmek için bir paravan olarak kullandığını keşfettiklerinde; savaşmaları gerektiğini biliyorlar. Stinchcorp'tan kaçarken onlara katılın ve Blerph'lerle çalışan bir grup özgürlük savaşçısına katılın. Bu sevimli yaratıklar uzun süredir evlerini koruyor ve Pimlott'un benzersiz ortamlarına uyum sağlamalarına yardımcı olan bir dizi yetenek geliştirdi. Onların yardımıyla Blerph'lerin gücünden yararlanacak, yeni teknolojiler keşfedecek, dünyayı keşfedecek ve Dr. Stinchcomb ve onun robot ordusuna karşı savaşacaksınız.

Turbo Shot indir

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan ve oyuncular için yeni alanlar sunan Turbo Shot ile gelişim sağlamaya hazır olun. Zorlu ancak bir o kadar da nefes kesen bir deneyim için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Turbo Shot, yeteneklerinizi test edecek bulmacalar ve düşmanlarla dolu, nihai aksiyon macera oyunudur. Bu heyecan verici oyunda kazanan taraf olmak için stratejik becerilerinizi kullanarak ilerleme kat edebilirsiniz. Epik savaşlar içerisinde düşman birliklerinin her birini yok ederek ilerleme kat edebilirsiniz. Çözülmesi gereken maceralar ve bulmacalarla dolu bu epik aksiyon oyununu oynayın. Her seviye, düşmanları, bulmacaları ve patron dövüşlerini içeren bir dizi zorluğa bölünmüştür.

Bu heyecan verici çok oyunculu oyunda, pek çok alanda zaman geçirebilirsiniz. PvP modunda büyük, tehlike dolu bir haritada 10 oyuncuya karşı çevrimiçi savaşın. 50 kristal toplayan ilk kişi olmak için yarışın. Yeterince kristal toplayın, haritanın ortasına doğru yarışın ve ışınlayıcıyı güçlendiren ve kazanmak için kristallerinizle çarpışan ilk oyuncu olun. Turbo Shot, tonlarca yükseltilebilir güçlendirme, silah ve karakter içerir. Güçlendirmeler, toplamanız, atış hızınızı artırmanız veya size bir kalkan sağlamanız için oyun dünyasının dört bir yanına dağılmıştır. Kendi benzersiz özelliklerine sahip çeşitli silahların ve karakterlerin kilidini açın, ardından yükseltin ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarın. Oyunun her bir içeriğini kullanmaya hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Turbo Shot indir